مراسم تشییع و تدفین پیکر خانم ماندانا منصوریان نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو) ظهر جمعه 12 اسفند در آستان مقدس امام زادگان عینعلی و زینعلی پونک تهران برگزار می شود.
مراسم تشییع و تدفین نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو) ظهر جمعه 12 اسفند برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، بر اساس پیگیری و هماهنگی های سفارت ایران در انگلیس، پیکر مرحومه سرکارخانم ماندانا منصوریان، شامگاه پنجشنبه ۱۱ اسفندماه با پرواز خط هوایی ایران ایر از لندن به تهران منتقل شد.

طبق برنامه ریزی و نظر خانواده آن مرحومه، پس از انجام تشریفات اداری ترخیص فرودگاه و بهشت زهرا،  مراسم تشییع و تدفین پیکر ایشان، ساعت 11:30 روز جمعه 12 اسفند در آستان مقدس امامزادگان عینعلی و زینعلی واقع در پونک، انتهای خیابان اشرفی اصفهانی برگزار می شود.

گفتنی است، خانم ماندانا منصوریان نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی، پس از تحمل یک دوره بیماری ، پنجم اسفندماه در بیمارستانی در لندن درگذشت. ایشان به مدت 8 سال نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو) در لندن بود که یکی از نهادهای تخصصی سازمان ملل متحد محسوب می‌شود. مرحومه منصوریان در مدت خدمتش در "آیمو" ضمن تلاش‌های موفقیت آمیز توانست به مدت دو سال به‌ عنوان نایب رییس کمیته فنی این سازمان انتخاب و خدمت کند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ۲۱:۳۰
کد خبر : ۶۱,۹۴۷