معاون وزیر راه و‌شهرسازی و‌ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی درگذشت « سرکارخانم ماندانا منصوریان» از همکاران پرتلاش و خدوم و معاون نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران و نماینده ثابت سازمان بنادر و دریانورید نزد سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو) را تسلیت گفت.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پی درگذشت «خانم ماندانا منصوریان» نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو)
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، متن پیام علی اکبرصفایی؛ بدین شرح است:
انالله و انا الیه راجعون
خانواده محترم منصوریان

خبر درگذشت « سرکارخانم ماندانا منصوریان » از همکاران پرتلاش و خدوم و نماینده  ایران نزد سازمان بین المللی دریانوردی موجب تاثر و تاسف فراوان گردید. خانم منصوریان در مدت خدمت در "سازمان بنادر و دریانوردی" و "سازمان بین المللی دریانوردی" با تلاش‌های موفقیت آمیز توانست به مدت دو سال به‌ عنوان معاون کمیته فنی این سازمان که یکی از نهادهای تخصصی سازمان ملل متحد محسوب می‌شود ، خدمت کند و علیرغم بیماری سخت و پیگیری امور درمانی تا آخرین لحظات در جلسات تخصصی آیمو و سازمان بنادر و دریانوردی برای دفاع از حقوق ملت ایران در حوزه بین المللی حمل ونقل دریایی شرکت داشت.
اینجانب همدردی و تسلیت خود را بابت این ضایعه ناگوار به خانواده محترم ایشان، جامعه بزرگ دریایی و بندری، مدیران و همکاران او در این سازمان اعلام می‌کنم.
از خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم .  

علی اکبر صفایی 
معاون وزیر  و‌ مدیرعامل

 
 
۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۴:۳۶
کد خبر : ۶۱,۸۴۹