با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر صورت گرفت؛
در آستانه ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا ( س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، سومین نمایشگاه آثار هنری و خلاقیت و هنرهای بانوان سازمان بنادر و دریانوردی، با حضور سید سعید سید علایی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع این سازمان افتتاح شد.
افتتاح نمایشگاه خلاقیت و هنر بانوان سازمان بنادر با حضور معاون برنامه ریزی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، معصومه متعجب؛ مشاور اموربانوان سازمان بنادر و دریانوردی هددف از برگزاری این نمایشگاه را  معرفی توانمندی‌، خلاقیت و آثار هنری بانوان شاغل، بازنشسته و همسران همکاران در سازمان بنادر عنوان و استقبال همکاران از این نمایشگاه را بسیار خوب و رضایت‌بخش توصیف کرد.
 
به گفته متعجب، آثاری چون نقاشی تابلو، پارچه، زیورآلات، محصولات چرمی، پرشنگ، گلدوزی و جواهر دوزی، گلسازی، بافتنی، تکه‌دوزی و غیره تا  14 بهمن ماه در طبقه همکف سازمان بنادر دایر است.

 

وی در تشریح مهمترین اقدامات اموربانوان سازمان در سال 98 ، از " اهتمام و تلاش جهت ارتقای وضعیت زنان در احراز پست‌های مدیریتی در ستاد و بنادر تابعه" ؛ " معرفی بانوان توانمند ستاد و بنادر جهت تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا" و " طراحی و بروز رسانی سایت اینترنتی دفتر امور بانوان" نام برد.

 

متعجب، برگزاری جلسات مشترک با مدیرعامل سازمان ، شرکت در جلسات ماهیانه امور بانوان وزارت راه و شهرسازی و برگزاری نشست‌های مستمر با نمایندگان معاونت‌های ستادی و بنادر تابعه را از دیگر اقدامات مشاورت امور بانوان سازمان بنادر برشمرد .

 

وی همچنین از برنامه ریزی برای بهبود امور فرهنگی و هنری، امور مربوط به پرورش و فن‌آوری و  برنامه‌ریزی آموزشی به صورت کلان در حوزه بانوان در سال آینده خبر داد.

 

 

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۵
کد خبر : ۴۹,۳۱۵