استاندار بوشهر در مراسم آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از طرح های دریایی - بندری در بوشهر مطرح کرد:
استاندار بوشهر با قدردانی از اقدمات توسعه ای سازمان بنادر و دریانوردی در بنادر این استان، تاکید کرد: اختصاص ۷۱ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های توسعه ای و زیربنایی در بنادر بوشهر ، نشان دهنده اهتمام و تدبیر دولت برای رونق فعالیت های تجاری و اقتصادی در مجاری بندری و دریایی این استان است.
قدردانی از برنامه های توسعه ای سازمان بنادر برای رونق و بهره وری بنادر کوچک تجاری
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عبدالکریم گراوند ؛ استاندار بوشهر در مراسم آغاز به کار ساخت اسکله شمع و عرشه به طول ۱۵۰ متر در بندر تجاری بوالخیر، تصریح کرد: هر قدم توسعه ای در اقتصاد کشور ، علاوه بر نشر بذر امید در میان مردم ، سبب شده تا فشار حداکثری دشمن برای فلج کردن اقتصاد نظام و دولت، بی نتیجه و ناکارآمد شود.
وی با بیان اینکه دولت، علی رغم تحریم ها و تهدیدها موفق شد با سربلندی از این فشار ها و تهدیدها موفق بیرون بیاید.
در این مراسم همچنین کمال الدین شهریاری ؛ نماینده مردم دشتی و تنگستان نیز با اشاره به افتتاح پروژه در بنادر بوشهر، آن را نتیجه استقامت و پایداری دولت و مردم در مقابل زیاده خواهی های استکبار دانست.
نماینده مردم دشتی و تنگستان با بیان این‌که به فضل و یاری خداوند از گردنه فشار ها و تحریم های ظالمانه استکبار عبور کرده ایم، گفت: با شروع به کار طرح های توسعه ای در بندر بوالخیر، حوضچه وسیع ۳۵ هکتاری و دایک برای تاسیسات روبنایی و ۱۵۰ متر اسکله برای پهلوگیری شناور های باری و تجاری ایجاد می شود.
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۹
کد خبر : ۴۸,۲۵۲