مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با بانوان شاغل در این بندر دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده با بانوان شاغل در بندرامیرآباد

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ در این دیدار که با حضور مهندس رضوانی مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد برگزار شد دکتر سمیه قاسمی طوسی ضمن مطلوب دانستن عملکرد بانوان بندرامیرآباد در حوزه های مختلف ، حمایت های بی شائبه مدیران این بندر را یکی از نقاط قوت کارایی بانوان  عنوان کرد که تاثیر این حمایت ها در ایفای نقش مهم آن ها در خانواده بسیار موثر خواهد بود.

وی اشتغال را یکی از دغدغه های امروز بانوان دانست و از تسریع و حمایت در راه اندازی استارت آپ های مشاغل خانگی جهت استقلال مالی بانوان جویای کار به عنوان یکی از برنامه های اداره کل امور بانوان در آینده نزدیک خبر داد.

همچنین در این جلسه از بانوان ورزشکار بندرامیرآباد که موفق به کسب مقام سوم مسابقات ورزشی بانوان استان در ایام دهه مبارک فجر شدند با اهدای جوایز تقدیر شد.

در پایان این دیدار مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با حضور در منطقه عملیاتی از اسکله ها و مرکز جستجو و نجات دریایی بازدید کرد.

بانوان

بانوان

بانوان

بانوان
بانوان
بانوان
بانوان

 

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۵۷
کد خبر : ۴۵,۵۷۵