پایان پانزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان در مشهد:
پانزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی با قهرمانی ورزشکاران بندر انزلی در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی به پایان رسید.
قهرمانی بندر انزلی در پانزدهمین دوره مسابقات شنا و قایقرانی بانوان سازمان بنادر در مشهد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، در  پانزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی  که در شهر مشهد و با حضور داوران ممتاز فدراسیون های شنا و قایقرانی برگزار شد ، قایقرانان بندر انزلی با ۲۲۹ امتیاز اول شدند.

براساس این گزارش، در رشته قایقرانی تیم بندر شهید باهنر با ۲۱۱ امتیاز و پاروزنان بندر شهید رجایی با ۱۹۳ امتیاز ، به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.

مسابقات ورزش های آبی بانوان 4

 

در این دوره از مسابقات و در رشته شنای بانوان، ورزشکاران بندر انزلی سریع تر از سایر شناگران به سکوی پرتاب دست زدند و با کسب ۳۰۳ امتیاز به  عنوان اولی رسیدند.

 

در همین رشته، شناگران بندر شهید باهنر با ۲۸۰ امتیاز و ورزشکاران بندر شهید رجایی با ۲۷۸ امتیاز به عناوین دومی و سومی نایل آمدند.

مسابقات ورزش های آبی بانوان 6

 

بر اساس این گزارش و با احتساب مجموع امتیازات در دو رشته قایقرانی و شنا، بانوان ورزشکار بندر انزلی با ۵۲۲ امتیاز ، قهرمان این دوره از مسابقات شدند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.

مسابقات ورزش های آبی بانوان 5

ورزشکاران شنا و قایقرانی بانوان بندر شهید رجایی نیز با مجموع ۴۹۵ امتیاز ، نایب قهرمان شدند و مقام سومی با ۴۸۰ امتیاز به بانوان و دختران  ورزشکار بندر شهید رجایی رسید.

 

/


۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۲۱
کد خبر : ۴۳,۸۶۱